TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE Atlete Nike Air Max Dawn
NIKE

NIKE Atlete Nike Air Max Dawn

Kodi i artikullit: DJ3624-001
16.500 LEK
16.500 LEK
13.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44
 • 45
  45
 • 41
 • 42
  *
 • 42.5
  42.5
 • 43
  *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Të lidhura ngushtë me stilin sportiv, atletet për meshkuj Nike Air Max Dawn kanë një pjesë të sipërme elegante të përbërë nga materiale të ricikluara. Kamoshi i butë dhe me ajrosje në pjesën e sipërme përziejnë cilësinë perfekte me dizajnin modern në tabanin e mesëm dhe në thembër. Njësia e ajrit kombinuar me shtresë ofron rehati të jashtëzakonshme. Shtresat e qepura japin stilin e trashëgimisë sportive që ju tashmë e njihni dhe dëshironi kaq shumë. Tabani prej gome siguron kapje, qëndrueshmëri dhe një estetikë unike, e cila zbut çdo hap tuajin.
Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Njësia Air Max
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DA7192-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD6383-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DA9818-104
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD6168-362
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD6168-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DM6474-072
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4166-164
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ0790-001
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5