TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE Produkte Nike Air Max Dawn
NIKE

NIKE Produkte Nike Air Max Dawn

Kodi i artikullit: DJ3624-003
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 42.5
  *
 • 43
  *
Ruaj

Të lidhura ngushtë me stilin sportiv, atletet për meshkuj Nike Air Max Dawn kanë një pjesë të sipërme elegante të përbërë nga materiale të ricikluara. Kamoshi i butë dhe me ajrosje në pjesën e sipërme përziejnë cilësinë perfekte me dizajnin modern në tabanin e mesëm dhe në thembër. Njësia e ajrit kombinuar me shtresë ofron rehati të jashtëzakonshme. Shtresat e qepura japin stilin e trashëgimisë sportive që ju tashmë e njihni dhe dëshironi kaq shumë. Tabani prej gome siguron kapje, qëndrueshmëri dhe një estetikë unike, e cila zbut çdo hap tuajin.
Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Njësia Air Max
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4166-164
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ0790-001
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5