TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 5740

Kodi i artikullit: M5740CBC
15.600 LEK
15.600 LEK
15.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
  44
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

NEW BALANCE 5740 janë atlete për meshkuj që kanë një profil klasik me linja të pastra dizajni dhe një kombinim të ngjyrave. Me rehati perfekte dhe një pamje që i qëndron besnike autentikes, këto atlete sjellin një atmosferë sportive në çdo veshje. Kombinimet unike të ndërmjetme që shtrihen nga ndërtimi klasik deri në 574 detaje që detajojnë teknologjinë 9s. Frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, e bën këtë ‘’top model’’ detajin perfekt të modës për kombinime veshjesh casual. Gjeni ekuilibrin tuaj ideal të rehatisë dhe stilit në një atlete New Balance 574.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: tekstile, lëkure
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Shkruaj SNEAKERS
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete M5740GRM
  17.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete MS237EA
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete MS237GA
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9.5