TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Kodi i artikullit: MS327WC
14.900 LEK
14.900 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 37.5
 • 38
 • 39.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

NEW BALANCE 574 janë atlete për të rritur që kanë linja të pastra dizajni dhe një kombinim të larmishëm ngjyrash. Me një pamje që i qëndron besnike modelit autentik, këto atlete sjellin një atmosferë sportive në çdo veshje. Pjesa e sipërme prej kamoshi e mban këmbën të sigurtë dhe materiali rrjetë në pjesën e sipërme siguron ajrosje dhe i mban këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Ky model ka një logo elegante për të plotësuar pamjen tërheqëse retro dhe moderne. Ato janë të përshtatshme për veshje të përditshme dhe mund të kombinohen lehtësisht me pjesë të tjera të veshjeve. Tabani prej gome me një pjesë të zgjatur në thembër dhe gishta siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri, gjë që i bën këto atlete një zgjedhje të shkëlqyer për veshjen e përditshme.
Specifikimi:

 • Atlete për të rritur
 • Përbërja: rrjetë 61%, lëkurë kamoshi 39%
 • Logo NB
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Gjinia Unisex
  Shkruaj SNEAKERS
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara