TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas Atlete Superstar
adidas

adidas Atlete Superstar

Kodi i artikullit: GX6025
14.500 LEK
14.500 LEK
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 7.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për meshkuj adidas Superstar debutuan në fushën e basketbollit, por nuk kaloi shumë dhe ata u hodhën në skenën e hip-hop-it dhe më pas u bënë të njohura në mbarë botën. Ngjyrat e theksuara dhe të kundërta ‘’prishin’’ ADN-në e adidas për të sjellë energji të freskët në stilin klasik. Ndërkohë, tabani i tyre i sipërm dhe i veçantë prej lëkure i mbetet besnik origjinalit të viteve '70. Atletet për meshkuj adidas Superstar janë përbërë nga materiali i ricikluar, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Profili i cekët
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Tabani prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Shkruaj SNEAKERS
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06668
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9250
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2803
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06667
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HE9498
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H13492
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW8239
  14.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  20.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW8240
  14.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  20.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GV7610
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY8566
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-