TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok Atlete CL Legacy AZ
Reebok

Reebok Atlete CL Legacy AZ

Kodi i artikullit: GZ3634
14.500 LEK
14.500 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
  • 36
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Reebok CL Legacy AZ janë atlete lifestyle për femra të përbëra me rehati dhe dizajn modern. E ardhmja nuk është shkruar ende, dhe ju jeni ata që e krijoni atë. Shfaqni anën tuaj të egër me këto atlete Reebok me një print kafshësh të stampuar. Atletet me lidhëse klasike janë përbërë pjesërisht nga materiale të ricikluara, kështu që edhe ju kontribuoni në ruajtjen e planetit tonë. Ngjyrat e spikatura pastel dhe një përzierje mjeshtërore e lëkurës dhe kamoshit janë karakteristikat kryesore të këtyre atleteve. Sholla e gomës rezistente ndaj konsumit i bën ato veçanërisht të qëndrueshme.
Specifikimi:
• Atlete për femra
• Lidhëse
• Material pjesërisht i ricikluar
• Taban gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Ndarje themelore Këpucë
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Shkruaj SNEAKERS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete GW0223
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete GW0224
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
9