TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Atlete MIRAGE SPORT
PUMA Atlete MIRAGE SPORT
PUMA Atlete MIRAGE SPORT
PUMA Atlete MIRAGE SPORT
PUMA

PUMA Atlete MIRAGE SPORT

Kodi i artikullit: 383175-01
17.400 LEK
17.400 LEK
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
  • 40.5
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

PUMA MIRAGE SPORT janë atlete unisex për veshje të përditshme, të cilat ju sjellin stil unik dhe cilësi. Komoditeti i jashtëzakonshëm dhe performanca e lartë janë një pjesë integrale e stilit të veçantë Mirage të Puma-s. Pjesa e sipërme është një kombinim i materialeve të ndryshme, lëkure, eko lëkurë, kamoshi, sintetike, tekstile. Forca dhe qëndrueshmëria janë kategoritë që këto atlete nuk i vënë në dyshim. Kultura DJ ka përfaqësuesin e saj të vërtetë. Një kombinim interesant ngjyrash me siguri do të tërheqë vëmendjen. Këto atlete mund t'i vishni pothuajse gjatë gjithë vitit. Puma krijon një stil të veçantë sportiv, i cili nuk lë askënd indiferent.
SPECIFIKIMI I PRODUKTIT:
• Pjesa e sipërme: lëkurë, eko lëkure, kamoshi, sintetike, tekstile
• Taban gome
• Lidhëse

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Ndarje themelore Këpucë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Shkruaj SNEAKERS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete 381000-02
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Masa
40.5
41
42
43
44
45