TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas Atlete Superstar Shoes
adidas

adidas Atlete Superstar Shoes

Kodi i artikullit: GV7610
14.500 LEK
14.500 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Që nga shfaqja e tyre në vitet '70, atletet adidas Superstar kanë qenë pjesë e një revolucioni përgjatë viteve. Te krijuara fillimisht për basketboll ky model sot është bërë pjesë e stilit tuaj klasik sportive dhe gjithashtu modeli juaj i preferuar. Pjesa e sipërme prej lëkure tradicionale është zëvendësuar me një sintetike, ndërsa rripi në pjesën e thembrës dhe kyçit janë përbërë nga plastika e ricikluar. Atletet për meshkuj adidas Superstar janë përbërë nga materiali Primegreen i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimet:

 • Profili i cekët
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HC7108
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HE9498
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H11479
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H13492
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06668
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H09144
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme