në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE

NIKE Produkte BLAZER MID '77 JUMBO

Kodi i artikullit: DH7690-700
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 44
  • 45
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Nike BLAZER MID '77 JUMBO janë atlete për meshkuj me më shumë se një dizajn interesant. Nëse dëshironi të bini në sy kudo që t'ju çojë dita, këto atlete Nike janë zgjedhja juaj perfekte. Pjesa e sipërme prej lëkure me shtimin e kamoshit, i mbështjell në mënyrë perfekte këmbët tuaja dhe u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Pjesa e mesme e lehtë dhe e butë ju jep një pamje sublime, rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni këto atlete për meshkuj Nike dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Logo Nike
• Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Ndarje themelore Këpucë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
Trenutno nema komentara