TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO
NIKE

NIKE Atlete BLAZER MID '77 JUMBO

Kodi i artikullit: DH7690-700
18.600 LEK
18.600 LEK
14.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
  • 44
  • 45
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike BLAZER MID '77 JUMBO janë atlete për meshkuj me më shumë se një dizajn interesant. Nëse dëshironi të bini në sy kudo që t'ju çojë dita, këto atlete Nike janë zgjedhja juaj perfekte. Pjesa e sipërme prej lëkure me shtimin e kamoshit, i mbështjell në mënyrë perfekte këmbët tuaja dhe u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Pjesa e mesme e lehtë dhe e butë ju jep një pamje sublime, rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni këto atlete për meshkuj Nike dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Logo Nike
• Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Ndarje themelore Këpucë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-102
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.000 LEK
Shuma e kursyer 22%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-030
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.000 LEK
Shuma e kursyer 22%
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6168-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DA9818-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.600 LEK
Shuma e kursyer 22%
9.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4621-247
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.100 LEK
Shuma e kursyer 22%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD8222-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL

Produkte të ngjashme