në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE Atlete Air Max Dawn SE
NIKE

NIKE Atlete Air Max Dawn SE

Kodi i artikullit: DH5132-001
18.600 LEK
18.600 LEK
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 10.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
  *
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Max Dawn SE janë atletet lifestyle për femra. Modeli i ri i tabanit shton tërheqje, qëndrueshmëri dhe një estetikë unike që zbut hapin. Përforcimi në zonën e thembrave siguron stabilitet dhe një pamje retro.
Specifikimi:

 • Profil i cekët
 • Njësia Nike Air
 • Shollë e mesme me shkumë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-334
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DM6125-601
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  13.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ5860-430
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5447-303
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 55%
  10.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ4391
  20.300 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX2929-100
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  18.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FB8473-100
  19.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete WS327LS
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX9372
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 386678-01
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40