në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Kodi i artikullit: MS327SP
14.900 LEK
14.900 LEK
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 43
  43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

New Balance 327 janë atlete për meshkuj të frymëzuara nga garat e vrapimit. Ndërsa vrapimi u bë i përhapur dhe popullor në vitet 1970, pikë referimi për atletet e mira të vrapimit u zhvendos nga ekzistenca e thjeshtë në performancë. Edhe pse dizajni në atë kohë ishte shumë i thjeshtë sipas standardeve të sotme, kaloi vetëm një dekadë përpara se të vendosej pamja dhe performanca e vërtetë e atleteve për vrapim. 327 sjell edhe njëherë vitet 1970 si një kohë inovacioni, kur elementët e dizajnit klasik u riformësuan me një pamje krejtësisht bashkëkohore. Me një siluetë të thembrës me përmasa këndore dhe me logon New balance "N" të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një thembër të frymëzuar nga pista, 327 ofron një ridizajn të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Lidhëse
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX3576-001
  24.800 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ8426-517
  28.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ7669-100
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ7658-101
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ3987-001
  24.800 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM0573-002
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5