në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 997H

Kodi i artikullit: CM997HTV
14.900 LEK
14.900 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet lifestyle për meshkuj New Balance 997H janë një model i njohur atletesh që nxjerrin në pah një trashëgimi sportive. Këtë herë ato janë rifreskuar me një kombinim të stilit klasik dhe inovacionit, për një pamje që bie në sy. Atletet elegante të përditshme kanë një të sipërme tekstili në nuanca të jashtme. Kudo që të shkoni, këmbët tuaja do të gjejnë rehati në komoditetin e lehtë të tabanit ENCAP Reveal. Sholla e mesme ENCAP Reveal kombinon shtresën e lehtë me poliuretani për të ofruar rehati dhe mbështetje.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë
 • ENCAP Reveal

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme