në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok Produkte Hexalite Legacy
Reebok

Reebok Produkte Hexalite Legacy

Kodi i artikullit: GV7021
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

REEBOK Hexalite Legacy janë atlete unisex të frymëzuara nga vrapimi. Atlete retro që sjellin një atmosferë të viteve nëntëdhjetë, të modernizuara dhe të gatshme për ju. Pjesa e sipërme rrjetë ofron rehati dhe ajrosje të përsosur që lejon këmbët tuaja të ruajnë freskinë. Teknologjia Heksalite me një shtresë të butë siguron stabilitet dhe amortizues dhe jep një dizajn unik. Atletet kanë një pamje të përmirësuar, një profil klasik me lidhëse. Sholla e fortë e gomës përmirëson kapjen dhe i jep siguri hapit tuaj. Nëse dëshironi të bini në sy ndërsa ecni nëpër rrugët e qytetit urban, këto atlete REEBOK Hexalite Legacy janë aleati juaj ideal.
Specifikimi:

 • Atlete unisex
 • Teknologjia Hexalite
 • Me lidhëse
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Marka Reebok
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY0955
  13.100 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GZ1447
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY1551
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX8767
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5