në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE Atlete AF1 SHADOW
NIKE

NIKE Atlete AF1 SHADOW

Kodi i artikullit: CI0919-601
21.900 LEK
21.900 LEK
19.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Force 1 Shadow janë atlete për femra me të cilat ju do të shijoni të gjitha aktivitetet tuaja ditore. Këto atlete kanë logo të dyfishtë Swoosh, gjë që e bën pamjen e tyre akoma më tërheqëse. Ata kanë të njëjtën formë kulti si Air Force 1 origjinal, vetëm me një taban të mesëm më të lartë, gjë që i bën këto atlete lehtësisht të dallueshme. Pjesa e mesme ka shtresë që i bën këto atlete të lehta, fleksibël dhe komode. Ato janë përbërë nga një kombinim i lëkurës dhe materialeve sintetike. Këto atlete Air Force 1 janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që dëshironi një stil të guximshëm dhe modern. Dukuni bukur në çdo kombinim veshjesh me këtë model atletesh Nike.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme lëkure dhe sintetike
 • Lartësia mesatare e tabanit 41 mm

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-602
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DM6125-601
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  13.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.300 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.900 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ4391
  20.300 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX2929-100
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  18.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FB8473-100
  19.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete WS327LS
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX9372
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 386678-01
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40