në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature
NIKE

NIKE Atlete Air Max Pre-Day Next Nature

Kodi i artikullit: DM8259-002
21.700 LEK
21.700 LEK
21.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Duke marrë pamjen klasike të trashëgimisë atletike të Nike në një sferë të re, atletet për femra Nike Air Max Pre-Day Next Nature ju sjellin një pamje perfekte që është gati për botën e sotme. Ne kombinuam një estetikë retro me një dizajn reduktues, duke i paraqitur njësitë Air në një mënyrë krejtësisht të freskët. Frymëzuar nga atletet ikonë të vrapimit, pjesa e sipërme e tyre përmban një Swoosh retro, veshje me tegela dhe një përzierje materialesh, duke përfshirë pëlhura të ricikluara. Sholla e rifreskuar e gomës "waffle" ofron kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar.
Specifikat:

 • Lidhëse
 • Pjesa sipërme me materiale të përziera
 • Njësi ajri të dukshëm
 • Shollë gome “waffle”

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme