në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE

NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo

Kodi i artikullit: DQ1470-601
13.900 LEK
13.900 LEK
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 6.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 38
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për femra Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë
 • Logo Swoosh
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DX9176-001
  13.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV6603-100
  14.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD2196-101
  13.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BT
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393771-06
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.500 LEK
  Masa
  6.5
  8
  8.5