në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE Atlete Air Max Terrascape 90
NIKE

NIKE Atlete Air Max Terrascape 90

Kodi i artikullit: DQ3987-001
24.800 LEK
24.800 LEK
17.400 LEK
Shuma e kursyer: 7.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 44.5
 • 45
  45
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për meshkuj Nike Air Max Terrascape 90 kanë stil ikonik për gjeneratat e ardhshme. Dizajni i ri i tabanit përmban gomë transparente që mbështillet rreth tij për qëndrueshmëri të shtuar. Pjesa e sipërme e fortë ripstop ofron ajrosje dhe lehtësi, ndërsa shtresat anësore shtojnë forcën. Fillimisht e krijuar për performancën në gara, njësia Air Max në thembër ofron mbështetje të shkëlqyer. Atletet për meshkuj Air Max Terrascape 90 i qëndrojnë besnike rrënjëve të saj, me një taban ikonë vaffle, pjesën e sipërme të qepur dhe klasike TPU.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme e pëlhurës ripstop
 • Njësia Air Max në thembër
 • Shollë gome me model "waffle"

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV9777-252
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.900 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU4489-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4884-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  19.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ7466-206
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.900 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 383107-20
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4227-001
  16.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ5429-133
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4825-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4416-100
  19.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  27.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4228-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5