në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE Atlete Blazer Mid Victory
NIKE

NIKE Atlete Blazer Mid Victory

Kodi i artikullit: DR2948-100
18.600 LEK
18.600 LEK
18.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me një estetikë të krijuar me kujdes, atletet lifestyle për femra Nike Blazer Mid Victory janë ngritur në nivelin tjetër me një prekje ekspresive urbane. Një shollë e mesme e ngritur thekson pamjen tuaj, ndërsa përforcimi me gomë në zonën e shputës shton qëndrueshmëri. Materialet premium, duke përfshirë lëkurën e butë të atleteve, shtojnë luksin dhe rehatinë. Një konstruksion “i vullkanizuar” lidh tabanin me pjesën e mesme, për një pamje që është fleksibël. Sholla jashtme prej gome shton tërheqje dhe qëndrueshmëri.
Specifikimi:

 • Profili i thellë
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Pjesa e mesme dhe e jashtme prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-602
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme