në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out
PUMA

PUMA Atlete Mirage Sport Cut Out

Kodi i artikullit: 386446-03
15.900 LEK
15.900 LEK
11.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
  42
 • 43
 • 44
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet unisex PUMA Mirage Sport Cut Out janë atlete të dizajnuara urbane që sjellin rehati të denjë për stërvitje intensive. Ky remix i linjës Mirage nxjerr në pah vizionin me shumë shtresa dhe një gamë të gjallë ngjyrash. Eksploroni territore të reja dhe aktivitete në natyrë të frymëzuara nga moderniteti i dizajnit urban. Pjesa e sipërme e atleteve përmban një përzierje materialesh me shumë tekstura dhe elemente të theksuara të markës që do t'ju bëjnë të ndiheni elegant. Pjesa e sipërme rrjetë me kamosh dhe mbulesa sintetike të vendosura në mënyrë strategjike në zonën e thembrave dhe gishtave e bëjnë modelin të qëndrueshëm dhe fleksibël.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle unisex
 • Logo Puma Formstrip
 • Përbërja e sipërme: rrjetë, kamoshi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka PUMA
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 383107-20
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4227-001
  16.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ5429-133
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4825-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4416-100
  19.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  27.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4228-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5