në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma Produkte Mirage Sport Cut Out
Puma

Puma Produkte Mirage Sport Cut Out

Kodi i artikullit: 386446-03
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Atletet unisex PUMA Mirage Sport Cut Out janë atlete të dizajnuara urbane që sjellin rehati të denjë për stërvitje intensive. Ky remix i linjës Mirage nxjerr në pah vizionin me shumë shtresa dhe një gamë të gjallë ngjyrash. Eksploroni territore të reja dhe aktivitete në natyrë të frymëzuara nga moderniteti i dizajnit urban. Pjesa e sipërme e atleteve përmban një përzierje materialesh me shumë tekstura dhe elemente të theksuara të markës që do t'ju bëjnë të ndiheni elegant. Pjesa e sipërme rrjetë me kamosh dhe mbulesa sintetike të vendosura në mënyrë strategjike në zonën e thembrave dhe gishtave e bëjnë modelin të qëndrueshëm dhe fleksibël.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle unisex
 • Logo Puma Formstrip
 • Përbërja e sipërme: rrjetë, kamoshi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka Puma

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  16.07.2023. 16:17
  Best one
  29.05.2023. 19:49
  Pershtypjet me te mira

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 396464-07
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 396425-01
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 390776-24
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 392725-16
  10.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.200 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  43
  44
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 396464-01
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 390776-31
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  41
  42
  44
  45