në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas Atlete OZNOVA
adidas

adidas Atlete OZNOVA

Kodi i artikullit: GY7048
18.900 LEK
18.900 LEK
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 9.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas OZNOVA janë atlete moderne për meshkuj, të dizajnuara për rehati dhe komoditet. Dëshironi diçka të veçantë? E gjeni në këto atlete adidas. Pjesa e sipërme tekstile dhe lëkure ju jep komoditetin që meritoni. Linjat delikate të këtyre atleteve që shkëlqejnë i japin një pamje unike veshjes tuaj. Shtresat Adiplus dhe EVA për rehati dhe mbështetje të përsosur japin ndjesinë e butësisë sikur po ecni mbi re. Ky model është pjesërisht i përbërë nga përmbajtja e ricikluar nga mbetjet e prodhimit. Është i gjithanshëm, jashtëzakonisht i rehatshëm me një dizajn kaq të pazakontë dhe të veçantë. Kombinojini ato me çdo veshje për një stil të jashtëzakonshëm.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: tekstile dhe lëkure
 • Elementë reflektues
 • Përmbajtje pjesërisht e ricikluar
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HM2494
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2726
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK7309
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme