në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok Atlete Hexalite Legacy
Reebok

Reebok Atlete Hexalite Legacy

Kodi i artikullit: GX9372
15.900 LEK
15.900 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 8.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

REEBOK Hexalite Legacy janë atlete për femra të frymëzuara nga vrapimi. Atlete retro që sjellin një atmosferë të viteve nëntëdhjetë, të modernizuara dhe të gatshme për ju. Pjesa e sipërme rrjetë ofron rehati dhe ajrosje të përsosur që lejon këmbët tuaja të ruajnë freskinë. Teknologjia Heksalite me një shtresë të butë siguron stabilitet dhe amortizues dhe jep një dizajn unik. Atletet kanë një pamje të përmirësuar, një profil klasik me lidhëse. Sholla e fortë e gomës përmirëson kapjen dhe i jep siguri hapit tuaj. Nëse dëshironi të bini në sy ndërsa ecni nëpër rrugët e qytetit urban, këto atlete REEBOK Hexalite Legacy janë aleati juaj ideal.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Teknologjia Hexalite
 • Me lidhëse
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka Reebok
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme