në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail
adidas

adidas Atlete ZX 22 BOOST 2.0 Trail

Kodi i artikullit: GX9469
21.800 LEK
21.800 LEK
13.800 LEK
Shuma e kursyer: 8.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas ZX 22 BOOST 2.0 Trail janë atlete për meshkuj të frymëzuara nga vrapimi dhe të gjitha aktivitetet sportive në natyrë. Linja ZX ka qenë gjithmonë rreth inovacionit, dhe ky është rasti me këto atlete me pamje të teknologjisë së lartë të kombinuara me rehati të përsosur. Këto atlete vrapimi adidas janë ideale për ditët më të freskëta. Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike me detaje TPU ofron qëndrueshmëri, ngrohtësi dhe rehati të përsosur. Atletet kanë një profil klasik me lidhëse klasike dhe një logo në pjesën e poshtme. Shtresa BOOST ofrojnë mbështjellje të shkëlqyere, rehati të përsosur dhe një ndjenjë butësie që mund t'i shijoni gjatë gjithë ditës. Sholla e gomës është rezistente dhe e qëndrueshme në sipërfaqe të ndryshme dhe siguron tërheqje me shumë drejtime.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Tabani i mesit BOOST
 • Detajet TPU
 • Sholla prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK7310
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 38%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9250
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 38%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 38%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HI3000
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP2857
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete H03080
  20.300 LEK
  Masa
  10-
  6-
  7
  7-
  8
  9
  9-