në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance Produkte 327
New Balance

New Balance Produkte 327

Kodi i artikullit: MS327SG
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

New Balance 327 janë atlete për meshkuj të frymëzuara nga garat e vrapimit. Ndërsa vrapimi u bë i përhapur dhe popullor në vitet 1970, pikë referimi për atletet e mira të vrapimit u zhvendos nga ekzistenca e thjeshtë në performancë. Edhe pse dizajni në atë kohë ishte shumë i thjeshtë sipas standardeve të sotme, kaloi vetëm një dekadë përpara se të vendosej pamja dhe performanca e vërtetë e atleteve për vrapim. 327 sjell edhe njëherë vitet 1970 si një kohë inovacioni, kur elementët e dizajnit klasik u riformësuan me një pamje krejtësisht bashkëkohore. Me një siluetë të thembrës me përmasa këndore dhe me logon New balance "N" të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një thembër të frymëzuar nga pista, 327 ofron një ridizajn të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Lidhëse
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka New Balance
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LTR
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LBK
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete M2002REL
  16.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ML610TE
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  16.900 LEK
  Masa
  4
  4.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ML610TBA
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9