në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2

Kodi i artikullit: DQ8401-061
16.500 LEK
16.500 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 40.5
 • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Pajisuni me stilin e trashëgimisë sportive të Jordan, me atletet e basketbollit unisex për fëmijë Nike Jordan Stay Loyal 2. Me detaje nga e kaluara, këto atlete janë si një kolazh, aq të bukura sa do t'i pëlqeni shumë. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë ofron stabilitet pa peshë. Një njësi ajri në thembër ofron rehati. Teknologjia Nike Air thith goditjet dhe siguron amortizues në çdo hap.
Specifikimi:

 • Profili gjysmë i thellë
 • Njësi ajri në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë
 • Teknologjia Nike Air

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:9
  Bluza CU4489-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX0566-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  15.300 LEK
  Masa
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9777-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG3769
  15.600 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG3770
  15.600 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1474
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 380190-33
  13.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF3640
  14.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5