në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE Atlete CT302
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete CT302

Kodi i artikullit: CT302LF
14.900 LEK
14.900 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 4"
  4"
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Falë një përzierjeje të performancës dhe elegancës, të rastësishme, atletet lifestyle për meshkuj NEW BALANCE CT302 janë një shprehje e stilit klasik të përjetshëm. Duke përdorur një model të viteve 1980 si pikënisje, CT302 shton një shollë të mesme me lartësi të përbërë, një version të madh të dizajnit klasik të shollës së jashtme, si dhe një mbështjellës gome .
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë / lëkure kamoshi
 • NB logo

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Gjinia Unisex
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY0955
  13.100 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5