në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA Atlete RS-X Thrifted
PUMA

PUMA Atlete RS-X Thrifted

Kodi i artikullit: 390648-01
17.400 LEK
17.400 LEK
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 5.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra Puma RS-X Thrifted janë zgjedhja perfekte për të gjithë adhurueset e stilit retro dhe rehatisë. Ato janë të përbëra nga materiale të cilësisë së lartë që garantojnë qëndrueshmëri dhe rehati që në momentin e parë që vishen. Këto atlete janë të frymëzuara nga modelet Puma të së shkuarës, të cilat u japin atyre një pamje unike dhe të dallueshme nga modelet e tjera. Ato kanë teknologjinë Puma Running System (RS) që ofron rehati dhe performancë maksimale gjatë përdorimit. Këto atlete janë ideale për stilin e përditshëm ose dhe atë sportiv dhe do të përshtaten në mënyrë perfekte me garderobën tuaj. Me atletet Puma RS-X Thrifted do të dukeni në modë dhe në të njëjtën kohë do të përfitoni rehati maksimale.

Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme me ajrosje
 • Taban gome
 • Teknologji Puma Running System

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka PUMA
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX9176-103
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5