në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball
Produkte Niteball

Produkte Niteball

Kodi i artikullit: FZ5742
Šifra proizvođača: N6066
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas NITEBALL janë atlete për meshkuj të frymëzuara nga basketbolli me një logo të lëvizshme Tri-Lea. Duke i dhënë formë shpirtit lozonjar që përcakton kulturën e basketbollit, këto atlete adidas ju sjellin një nivel emocionues energjie në çdo kohë dhe për të gjithë kohën. Pjesa e sipërme e tyre prej lëkure dhe kamoshi përshtatet mirë me këmbët duke ofruar rehati, ndërsa tre vijat adidas sjellin ngjyra të freskëta në dizajnin e atleteve. Shtresa e mesit Lightstrike ofron mbështetje të butë dhe super të lehtë duke ju dhënë shpejtësi të jashtëzakonshme lëvizjeje. Lidhni këto atlete me vetëbesim dhe dilni me stil në çdo ditë të javës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Përbërja e pjesës së sipërme prej lëkure dhe kamoshi
 • Astar tekstili
 • Taban gome

 • Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-102
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2196-100
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9109-100
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8892-200
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5