në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas

adidas Atlete Niteball

Kodi i artikullit: FZ5742
20.300 LEK
20.300 LEK
14.200 LEK
Shuma e kursyer: 6.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
  46
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas NITEBALL janë atlete për meshkuj të frymëzuara nga basketbolli me një logo të lëvizshme Tri-Lea. Duke i dhënë formë shpirtit lozonjar që përcakton kulturën e basketbollit, këto atlete adidas ju sjellin një nivel emocionues energjie në çdo kohë dhe për të gjithë kohën. Pjesa e sipërme e tyre prej lëkure dhe kamoshi përshtatet mirë me këmbët duke ofruar rehati, ndërsa tre vijat adidas sjellin ngjyra të freskëta në dizajnin e atleteve. Shtresa e mesit Lightstrike ofron mbështetje të butë dhe super të lehtë duke ju dhënë shpejtësi të jashtëzakonshme lëvizjeje. Lidhni këto atlete me vetëbesim dhe dilni me stil në çdo ditë të javës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Përbërja e pjesës së sipërme prej lëkure dhe kamoshi
 • Astar tekstili
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HM2494
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06667
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2803
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete 383107-20
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4227-001
  16.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ5429-133
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4825-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4416-100
  19.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  27.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete FJ4228-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  21.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5