në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance Atlete 2000R
New Balance

New Balance Atlete 2000R

Kodi i artikullit: M2002RST
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)
18.900 LEK
18.900 LEK
18.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE 2002R dëshmojnë se dhe ditët e gjata të ngarkuara mund të përballohen pa lodhje falë rehatisë maskimale që ofrojnë këto atlete. Pjesa e sipërme me rrjetë kamoshi premium është frymëzuar nga atletet e vrapimit të viteve 2000. Në këto atlete ku retro takon modernen, ju do të përfitoni dizajnin unik nga kombinimi i dy botëve. Teknologjia e shtresës së mesit ABZORB siguron një përshtatje të rehatshme dhe të butë në këmbët tuaja. ABZORB SBS ofron rehati afatgjatë, ndërsa tabani i gomës Stability Web dhe N-ergy ofrojnë thithjen e energjive të goditjes gjatë lëvizjes, kështu që ju do të jeni rehat gjatë gjithë ditës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Teknologjia e shtresës së mesme ABZORB
 • Teknologjia e tabanit të gomës Stability Web dhe N-ergy ofrojnë mbështetje shtesë për këmbën
 • Lidhëse
 • Logo N

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka New Balance

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  28.05.2023. 20:34

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza MT33550-NWG
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  9.500 LEK
  Masa
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Masa
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza MT33559-ACK
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza MT33559-MS
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  15.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ2589-200
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5