në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Kodi i artikullit: WS327SM
15.900 LEK
15.900 LEK
11.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit ka ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme tekstile, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Logo N
 • Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza WT33550-NWG
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS