në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2
Nike

Nike Atlete Jordan Stay Loyal 2

Kodi i artikullit: DQ8401-106

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

16.500 LEK
16.500 LEK
16.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 44.5
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Pajisuni me stilin sportiv të trashëgimisë Jordan, me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Jordan Stay Loyal 2. Me detaje të marra nga e kaluara, këto atlete janë si një kolazh kujtimesh, aq të bukura saqë gjithmonë do t'i pëlqeni. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe rrjetë ofron stabilitet të jashtëzakonshëm dhe peshë të lehtë. Një njësi Air në thembër ofron rehatinë që gjithmonë kërkoni. Teknologjia Nike Air mbështet hapin tuaj në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Njësi Air në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë
 • Teknologji Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza CU4489-700
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FN7691-121
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DV4587-705
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  13.400 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9974-231
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  18.200 LEK
  Masa
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FZ4709-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF4299-001
  14.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1396-160
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ4475-103
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB550ESB
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF4298-100
  13.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.200 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FN5214-141
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5