në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2

Kodi i artikullit: DQ8401-106
18.600 LEK
18.600 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Pajisuni me stilin sportiv të trashëgimisë Jordan, me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Jordan Stay Loyal 2. Me detaje të marra nga e kaluara, këto atlete janë si një kolazh kujtimesh, aq të bukura saqë gjithmonë do t'i pëlqeni. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe rrjetë ofron stabilitet të jashtëzakonshëm dhe peshë të lehtë. Një njësi Air në thembër ofron rehatinë që gjithmonë kërkoni. Teknologjia Nike Air mbështet hapin tuaj në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Njësi Air në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë
 • Teknologji Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Footwear

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX0566-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-102
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8892-200
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8877-001
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-101
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ4475-100
  20.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-600
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5