në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE Atlete Dunk Low Remastered
NIKE

NIKE Atlete Dunk Low Remastered

Kodi i artikullit: DV0821-001
19.900 LEK
19.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Dunk Low Remastered, dizajni juaj i preferuar rifreskohet. Nga rehatia e deri tek stili i dëshiruar, këto atlete do tju japin një pamje të veçantë të kombinuar me rehatinë maksimale që gjithmonë dëshironi. Atletet janë krijuar në nderim të ikonës së basketbollit. Një njësi Air Strobel vendos rehati nën këmbët tuaja, ndërsa shtresat e prera ju ndihmojnë të lëvizni natyrshëm. Dhe nëse kjo nuk mjafton, dizajni i veçantë me modelin e ri të llapës dhe sistemin e ri të lidhëseve sjellin një pamje të guximshme. Goma e zgjatur rreth skajeve të tabanit shton qëndrueshmëri, ndërsa tabani i gomës me një model klasik rrethor shton qëndrueshmëri, mbështetje dhe gjithashtu stil retro. Këto atlete të veçanta janë ideale për përdorim të përditshëm dhe do të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës suaj. Ndaj vishini atletet Dunk Low Remastered dhe dilni të shijoni ditën tuaj së bashku me aktivitetet e shumta që do të keni.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Njësi Air Strobel
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Footwear

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-102
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8892-200
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8877-001
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-101
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ4475-100
  20.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-600
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5