në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS
NIKE

NIKE Produkte Dunk Low Retro BTTYS

Kodi i artikullit: DV0833-100
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Një model klasik i rikthyer në një version të ri. Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Dunk Low Retro BTTYS janë krijuar me ngjyra mjaft të veçanta dhe të bukura, ndërsa detajet klasike sjellin një prekje që nderon ikonën origjinale të basketbollit të viteve '80-të. Pjesa e sipërme prej lëkure përmban një ndërtim të qëndrueshëm që të kujton një top basketbolli të viteve '80-të. Shtresa e mesme me shkumë ofron mbështetje të mirë dhe me reagim maksimal të lëvizjes. Tabani klasik i gomës shton qëndrueshmëri, tërheqje dhe stil retro.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte AO0664-010
  4.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8732-010
  15.800 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8826-100
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ4170-001
  17.500 LEK
  Masa
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DN3686-110
  20.200 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5