në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo
NIKE

NIKE Atlete Blazer Low '77 Jumbo

Kodi i artikullit: DQ1470-106
15.500 LEK
15.500 LEK
15.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Dizajni klasik i mrekullueshëm i stilit të rrugës është rikrijuar në atletet Lifestyle për femra Nike Blazer Low '77 Jumbo. Duke përdorur pamjen retro që ju pëlqen, ato tani kanë një logo fantastike Swoosh, lidhëse të mëdha dhe qepje më të trasha. Duke pasqyruar thelbin e modelit klasik, shtresat e qepura të lëkurës dhe kamoshi i butë në pjesën e sipërme japin një pamje të trashëgimisë sportive. Llapa prej pambuku me shkumë shton rehatinë. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe jep kthim të energjisë gjatë lëvizjes. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logon Nike që nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës. Stili retro është kthyer në modë, kështu që vishni këto atlete dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me vetëbesim të plotë. Një gjë është e sigurt, ju do të shkëlqeni në këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe kamoshi të butë
 • Logo Swoosh
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5628-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FB8338-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.200 LEK
  Masa
  M
  S
  XS