në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix
Puma

Puma Atlete Mirage Sport Asphalt Remix

Kodi i artikullit: 393148-01
14.900 LEK
14.900 LEK
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 8.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Puma Mirage Sport Asphalt Remix janë atlete Lifestyle për meshkuj. Profili i cekët dhe lidhëset ju sjellin një stil elegant dhe sportiv. Ecni rrugëve me besim, teksa çdo hap tjetër do të jetë më komod se i mëparshmi. Tabani i gomës është fleksibël dhe i qëndrueshëm dhe do t'ju motivojë të ecni përpara në përmbushjen e të gjitha qëllimeve tuaja. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe tekstili lejon këmbët tuaja të kenë ajrosjen e nevojshme dhe të ruajnë freskinë e mëngjesit. Logoja PUMA në anë e ngre në një nivel më të lartë estetikën e modelit dhe gjithashtu nxjerr në pah cilësinë maksimale dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Taban gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe tekstili
 • Logo Puma

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka Puma
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IF3448
  Çmimi 12.900 LEK
  Masa
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8714-001
  Çmimi 17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FJ4170-004
  Çmimi 17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG2132
  Çmimi 11.900 LEK
  Masa
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF3630-100
  Çmimi 18.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-104
  Çmimi 15.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5