në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE Produkte Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Produkte Air Force 1 '07

Kodi i artikullit: DV0788-102
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Pamja e bukur dhe e veçantë nuk mungon dhe në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Force 1 '07, një ikonë e paimitueshme e basketbollit. Duke dhënë një përmirësim dhe ndryshim të ri në atë që ju dini më mirë: komoditet legjendar, lëkurë cilësore, ngjyra të fuqishme dhe dizajn të përsosur që vihet re. Atletet e viteve '80-të përshtaten më së miri me modën e epokës së sotme falë stilit të tyre të basketbollit. Shtresat e qepura të lëkurës në pjesën e sipërme ofrojnë qëndrueshmëri, mbështetje dhe një pamje të trashëgimisë sportive. Fillimisht e krijuar për basketboll, njësia Nike Air ofron lehtësi dhe rehati gjatë gjithë ditës. Shtresa e mesme me shkumë ofron mbështetjen perfekte dhe shton gjithashtu rehatinë. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale për ti mbajtur këmbët tuaja të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës, ndërsa profili i cekët jep një pamje të thjeshtë dhe mjaft të bukur. Rripi në thembra e bën të lehtë veshjen dhe heqjen ndërsa tabani i gomës ofron qëndrueshmëri, kapje, stabilitet dhe një stil të trashëgimisë sportive.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Panele ajrimi
 • Njësi Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8732-010
  15.800 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8826-100
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ4170-001
  17.500 LEK
  Masa
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DN3686-110
  20.200 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4616-600
  17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5