në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE Atlete Gamma Force
NIKE

NIKE Atlete Gamma Force

Kodi i artikullit: DX9176-105
13.500 LEK
13.500 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për femra Nike Gamma Force i japin një pamje të re të dizajnit klasik AF1. Pjesa e sipërme e përbërë prej kamoshi, lëkure origjinale dhe sintetike përveç dizajnit të bukur dhe të veçantë i shton qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi modelit. Shtresa e mesme me mbushje shkume i bën ato të lehta, fleksibël dhe komode. Dizajni jep mundësinë e lehtë të kombinimeve të ndryshme me veshjet e garderobës suaj. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme ofrojnë ajrosje të shkëlqyer dhe logoja Nike nxjerr në pah dizajnin, cilësinë dhe origjinalitetin e markës suaj të preferuar. Tabani i gomës siguron stabilitet të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme. Detajet e gomës Nike Grind në taban përmbajnë të paktën 5% përmbajtje të ricikluar.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej kamoshi, lëkurë origjinale dhe sintetike
 • Panele ajrimi
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Nike Grind
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FJ4915-363
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  12.600 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  8.000 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  10.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza FB8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DX9176-001
  13.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV6603-100
  14.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD2196-101
  13.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BT
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393771-06
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.500 LEK
  Masa
  6.5
  8
  8.5