në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 997R

Kodi i artikullit: U997RHC
16.900 LEK
16.900 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

NEW BALANCE 997R janë atlete klasike Lifestyle unisex. Me një kombinim të parezistueshëm të dizajnit, estetikës dhe rehatisë, koleksioni i rinovuar 997 e çon stilin e rrugës në nivelin tjetër me një gamë të gjerë stilesh që kombinojnë qëndrueshmërinë dhe performancën. NB 997R ka një aftësi të mahnitshme për t'u kombinuar me çdo veshje që keni në garderobën tuaj. Vishni këto atlete fantastike nga marka e mirënjohur New Balance dhe dilni për të shijuar çdo moment të ditës tuaj, në rehati të plotë dhe me stil të bukur.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Logo NB
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Gjinia Unisex
  Ndarje themelore Footwear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U997RBB
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IF8069
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG0720
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  1
  10K
  11-K
  12-K
  13-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete ID4655
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302LM
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  4
  5
  5.5
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302LT
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.900 LEK
  Masa
  4
  5
  5.5
  6.5
  7