në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse Atlete RUN STAR MOTION CX
Converse

Converse Atlete RUN STAR MOTION CX

Kodi i artikullit: A04704C

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

16.400 LEK
16.400 LEK
16.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka Converse
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530RB
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A383-023
15.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE0760
12.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327SD
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327MA
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A413-201
12.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5