në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE Atlete Jumpman 3-Peat
NIKE

NIKE Atlete Jumpman 3-Peat

Kodi i artikullit: DZ4475-168
22.900 LEK
22.900 LEK
22.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për meshkuj Jumpman 3-Peat i bëjnë homazh tre kampionateve të para që Michael Jordan luajti me atlete që bashkonin cilësitë më të mira të lojës së tij. Këto atlete Nike për meshkuj trashëgojnë të gjitha tiparet e modeleve AJ6, 7 dhe 8, të cilat kombinohen në një atlete. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një përzierje lëkure dhe tekstili, e cila siguron qëndrueshmëri dhe rehati, pavarësisht kohëzgjatjes së lojës së basketbollit. Këto atlete për meshkuj janë krijuar sipas modeleve të mëparshme duke përdorur elementët e tyre më të mirë. Pjesa e sipërme dhe llapa janë marrë nga modelet AJ6 dhe 7. Logoja e Nike Air në thembër vjen nga AJ6, dhe forma e thembrave është krijuar sipas AJ8. Tabani i gomës është modeluar sipas modelit AJ6. Njësia Air-Sole në brendësi të tabanit siguron mbështetjen e duhur. Vishni këto atlete Jordan dhe tregoni të gjitha cilësitë tuaja më të mira.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipëme lëkurë dhe tekstil
 • Logo Jumpman e qëndisur
 • Logo Nike Air në thembër
 • Njësia Air-Sole
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:9
  Bluza FB7921-435
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:9
  Bluza FB7921-276
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX0525-657
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DV4587-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG3769
  15.600 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG3770
  15.600 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1474
  13.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 380190-33
  13.900 LEK
  Masa
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF3640
  14.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 322992-009
  22.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5