në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas Atlete Superstar Bonega
adidas

adidas Atlete Superstar Bonega

Kodi i artikullit: IF7579
Šifra proizvođača: MAS99
18.900 LEK
18.900 LEK
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 9.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas SUPERSTAR BONEGA janë atlete klasike Lifestyle të krijuara për përdorimin tuaj të përditshëm dhe të përshtatshme me stilet e ndryshme të modës. Shprehni stilin tuaj individualist me këto atlete adidas. Një klasik i përshtatur me modën e sotme, vjen me një taban më të lartë dhe e kombinuar me detajet moderne në një dizajn retro. Forma klasike e guaskës në pjesën e përparme dhe adidas 3-stripes janë pjesë e pandashme e modelit, ndërsa ngjyrat delikate plotësojnë dizajnin e veçantë të atleteve. Përmasa më e lartë jep një perspektivë të re duke mundësuar lehtësisht kombinime të shumta veshjesh. Pavarësisht nëse planifikoni të kaloni një natë jashtë apo një ditë relaksuese me miqtë, qëndroni gjithmonë në stil.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore Footwear

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza IN5132
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9055
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.100 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza IJ9762
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza IC8343
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2196-100
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DX9176-106
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD1869-113
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DC0774-080
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete CI0919-116
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5