në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE

NIKE Atlete Air Jordan 1 Elevate Low

Kodi i artikullit: DH7004-101
19.900 LEK
19.900 LEK
19.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Jordan 1 Elevate Low janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por të përmirësuar në një pamje moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet në pjesën e sipërme të përparme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Ngjyrat me kontrast të lëkurës, përveçse shtojnë estetikën, shtojnë edhe numrin e kombinimeve me veshjet e garderobës. Njësia Air në formën e një kapsule mbron çdo hap tuajin dhe mbushjet e buta i bëjnë hapat të lehtë dhe të rehatshëm. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestye për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Lidhëse
 • Njësi Air
 • Panele ajrimi në pjesën e përparme
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5761-346
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FJ4915-363
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  12.600 LEK
  Masa
  L
  M

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DX9176-001
  13.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV6603-100
  14.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD2196-101
  13.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BT
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393771-06
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.500 LEK
  Masa
  6.5
  8
  8.5