në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE Atlete 997R
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 997R

Kodi i artikullit: U997RBB
16.900 LEK
16.900 LEK
11.800 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

NEW BALANCE 997R janë atlete klasike Lifestyle unisex. Me një kombinim të parezistueshëm të dizajnit, estetikës dhe rehatisë, koleksioni i rinovuar 997 e çon stilin e rrugës në nivelin tjetër me një gamë të gjerë stilesh që kombinojnë qëndrueshmërinë dhe performancën. NB 997R ka një aftësi të mahnitshme për t'u kombinuar me çdo veshje që keni në garderobën tuaj. Vishni këto atlete fantastike nga marka e mirënjohur New Balance dhe dilni për të shijuar çdo moment të ditës tuaj, në rehati të plotë dhe me stil të bukur.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Logo NB
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Gjinia Unisex

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete IF1584
  14.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302OD
  14.900 LEK
  Masa
  4
  4.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CT302RC
  13.900 LEK
  Masa
  4
  4.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete IF8069
  14.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete ID4655
  14.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  9
  9-