në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike Atlete Jordan Jumpman Pro
Nike

Nike Atlete Jordan Jumpman Pro

Kodi i artikullit: DN3686-006

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

20.200 LEK
20.200 LEK
20.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 41
 • 42
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nëse keni nevojë për atlete që mund t'i vishni nga e hëna në të diel dhe që ofrojnë rehati nga mëngjesi në mbrëmje, atëherë atletet Jordan Jumpman Pro janë zgjedhja e duhur për ju. Koha për t'u kthyer pas. 25-vjetori i Jumpman Pro vulos rikthimin e këtyre atleteve elegante, me detaje minimaliste të krijuara nga materiale premium. Me lëkurë në pjesën e sipërme, njësi Air në taban dhe dizajnin fantastik, këto atlete Nike do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju. Teknologjia Nike Air është përgjegjëse për amortizimin e shkëlqyer. Lëkura në pjesën e sipërme është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, dhe rripi në thembër e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Logoja Jumpman nxjerr në pah stilin e bukur dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar dhe tabani i gomës ofron stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

Specifikimi

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Logo Jumpman
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Teknologjia Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FD7415-502
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.800 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Bluza FB7921-121
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FZ4709-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  15.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ2589-200
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5