në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8
Nike

Nike Atlete Air Force 1 '07 LV8

Kodi i artikullit: FJ4170-001
17.500 LEK
17.500 LEK
17.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 45
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Force 1 '07 LV8 sjellin një pamje retro të zbukuruar me detaje moderne. Lëkura natyrale e cilësisë së lartë në pjesën e sipërme është një garanci e cilësisë që siguron rehati gjatë gjithë ditës. Panelet e ajrimit në vendet kyçe bëjnë të mundur ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Profili i cekët i atleteve bën të mundur kombinimin e lehtë të tyre me të gjitha veshjet e garderobës tuaj, kështu që do të shijoni modelin Nike Air Force 1 '07 LV8 gjatë gjithë vitit. Njësia Air Max ndihmon akoma më shumë në lëvizjen tuaj duke i dhënë këmbëve rehatinë e nevojshme dhe mbështetjen e duhur. Logoja Nike nxjerr në pah përkushtimin e markës në krijimin e këtyre atleteve tërheqëse dhe gjithashtu ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Tabani i qëndrueshëm i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm të lëvizjes në terrene të ndryshme në mënyrë që ju të lëvizni me vetëbesim të plotë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Njësi Air Max
 • Logo Nike
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX0566-113
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  15.300 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7691-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV1597-325
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9974-231
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  18.200 LEK
  Masa
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9777-252
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  15.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ2589-200
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5