në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike Atlete Air Force 1 '07
Nike

Nike Atlete Air Force 1 '07

Kodi i artikullit: FJ4146-102

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Në historinë e modeleve të atleteve, kemi parë që vetëm disa modele specifike kanë rezistur në kohë por ky model Lifestyle për meshkuj Nike Air Force 1 '07 LX tejkalon çdo epokë. Shkëlqimi vazhdon në atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Force 1 '07 LX, një ikonë basketbolli me një ndryshim të kohës në atë që dini më mirë: lëkura cilësore, ngjyra të fuqishme dhe dizajn të përsosur që vihet re. Duke debutuar në vitin 1982 si një gjë e domosdoshme në fushën e basketbollit, Air Force 1 u bënë të njohura dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm nga të gjithë në vitet '90. Air Force 1 janë bërë atlete ikonë në mbarë botën, me një ndikim të madh në modë, kulturë, sport dhe muzikë. Shtresat prej lëkure, të qepura në pjesën e sipërme shtojnë stilin vintage, qëndrueshmërinë dhe mbështetjen e duhur në këmbët tuaja. Shtresa me mbushje Nike Air ofron lehtësi dhe rehati gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës suaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta, ndërsa profili i cekët jep një pamje të bukur me linja të pastra. Tabani i gomës siguron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha terrenet për t’ju dhënë kështu një hap të sigurt.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Panel ajrimi në pjesën e sipërme
 • Njësi Nike Air
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN5326-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD7415-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.800 LEK
  Masa
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  12.200 LEK
  Masa
  L
  M
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IF3448
  Çmimi 12.900 LEK
  Masa
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8714-001
  Çmimi 17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FJ4170-004
  Çmimi 17.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG2132
  Çmimi 11.900 LEK
  Masa
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF3630-100
  Çmimi 18.500 LEK
  Masa
  10
  10.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-104
  Çmimi 15.900 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5