në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
16.06.2021.

Stil i Ri! Të preferuarat e mia.

Pershendetje djem,

Sot do t’ju prezantoj me siguri atletet më të pazakonta deri më tani. E përsosur, e pëlqyer nga të gjithë, në modë dhe shumë komode, Adidas CHOIGO W është kandidati i ri për të preferuarin tim këtë vit.

Edhe në nuanca neutrale, këto atlete mund të konsiderohen si më të mirat. Ky model kombinohet lehtësisht me çdo stil veshjeje. Mund të vishen me funde, xhinse, pantallona të shkurtra, fustane, por janë gjithashtu të përshtatshme edhe si atlete vrapimi apo aktivitete të tjera sportive.

Por ajo çfarë dua të theksoj edhe një herë është komoditeti i tyre. Pavarësisht se ku shkoni dhe sa kohë qëndroni, Adidas CHOIGO W me siguri nuk do t'ju tradhtojë për sa i përket komoditetit.

Prandaj, nëse po kërkoni rehati dhe stil  këtë verë ky është modeli perfekt për ju!

P.S. Unë jam duke pritur për sugjerimet tuaja - më tregoni se si doni të kombinoni Adidas CHOIGO W. Deri herën tjetër.

Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur, sepse vera është këtu!

@hanaluuluu

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm