TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Air Force 1 Fontanka - një valë e re rehatie dhe stili
Air Force 1 Fontanka - një valë e re rehatie dhe stili
Blog
24.11.2021.

Air Force 1 Fontanka - një valë e re rehatie dhe stili

Përshëndetje,

Unë quhem Veronica dhe jam pjesë e ekipit të Buzz. Unë kam punuar për Buzz për një kohë të gjatë, por pasioni im për atletet filloi shumë më parë. Koleksioni im i atleteve është një nga gjërat për të cilat jam më shumë krenare sepse tregon personalitetin tim dhe më lejon të “luaj” me çdo veshje. E mbaj mend akoma emocionin që ndjeva kur bleva atletet e para. Për momentin, Nike mbizotëron në koleksionin tim, ndaj ishte më e thjesht që të rrëmbeja nga rafti çiftin e parë të atleteve Air Force 1 Fontanka.

AIR FORCE 1 është një nga linjat më ikonike në botën e atleteve. Fillimet e saj ishin që në vitet '80 dhe shumë shpejt u bë një nga atletet më të preferuara. Me kalimin e viteve, modeli nuk ka pushuar së pësuari përmirësime në teknologjinë e dizajnit, gjë që çoi në një gjurmë të qëndrueshme në nënkultura të ndryshme në shoqëri. Për shembull, e frymëzuar nga kultura e Shën Petersburgut, Nike lëshoi ​​Air Force 1 Fontanka, e cila përmban më shumë shtresa, duke devijuar nga dizajni klasik.

Air Force 1 Fontanka ju imponon të provoni një valë të re rehatie dhe stili. Kjo është për shkak të përmirësimeve në pjesën e mesme e përbërë nga shkuma React për lehtësi dhe zbutje maksimale në çdo hap. Dizajni është unik, plot elementë dhe detaje, në të cilat bie në sy shpirti rebel. Pjesa e sipërme e siluetës është prej lëkure në ngjyrë bezhë, e cila e bën atë një zgjedhje perfekte për çdo gardërobë.

Pamja e thjeshtë retro e këtyre atleteve më lejoi t'i kombinoja me xhupin Nike i preferuari im, i cili më fal ngrohtësi dhe rehati në ditët e ftohta. Air Force 1 Fontanka janë atletet që padyshim plotësojnë koleksionin tim me pamjen e tyre delikate retro, të përshtatshme për çdo stil.

Këto atlete “trendy” i gjeni në të gjitha dyqanet Buzz, Teg, Toptan dhe QTU dhe online.

Ronnie

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm