TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

HISTORIA E REHATISË SUREALE NË NJË BOTË REALE
HISTORIA E REHATISË SUREALE NË NJË BOTË REALE
Blog
01.12.2021.

HISTORIA E REHATISË SUREALE NË NJË BOTË REALE

Përshëndetje miq!

Për të gjithë ata që duan të na njohin, ne jemi Naste dhe Shishka - ZeeBomb, dyshja e rrepit nga Shkupi, pjesë e ekipit ZIMA.

Ne jemi këtu për një histori të re blogu në të cilën do t’ju prezantojmë atletet Nike React Vision dhe modelet e reja lifestyle nga koleksioni i ri Nike.

Jemi shumë të lumtur që këtë here veshim këto veshje fantastike Nike. Ne kemi qenë gjithmonë besnikë ndaj markës Nike e cila është përgjegjëse për stilin tonë që është bërë pjesë e identitetit dhe karrierës së ZeeBomb.

Atletet Nike React Vision në variant të zi dhe me ngjyra, janë të perfekte për këtë periudhë të vitit, për një shëtitje të rastësishme në park dhe çdo situatë për të cilën keni nevojë për atlete komode dhe moderne.

Format dhe dizajni interesant i bëjnë këto atlete tërheqëse dhe mahnitëse.

Këto atlete janë jashtëzakonisht të rehatshme me teknologjinë e tyre Nike React në pjesën e mesme dhe në pjesën e sipërme Synex. Pëlhura e pasur me cilësi vazhdimisht shton ndjesi të ndryshme, dhe në kombinim me butonin transparent në thembër dhe anësoret e lakuara, krijon një pamje unike të shtresuar. 

Janë të shkëlqyera për ditët e vjeshtës.

Këtë herë kemi kombinuar atletet Nike React Vision me këto xhup të mrekullueshëm që kompletojnë në mënyrë perfekte pamjen.

Këto kombinime dhe shumë të tjera mund t'i gjeni në dyqanet Buzz ose online.

Deri herën tjetër, stay cool,

 

ZeeBomb

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

15.
Dec.
2021.
Blog
10.
Nov.
2021.
Blog
Përshëndetje miq, Po ju shkruaj nga Lubjana, kryeqyteti i Sllovenisë, i ashquajtur vendi i showbiznes. Lubjanën shpesh e krahasojnë me...
29.
Sep.
2021.
News
Ju prezantojmë me krenari ikonën Classic Leather, dizajn i krijuar nga Reebok dhe Buzz, që la një gjurmë unike në historinë e...

Fatal error: Uncaught RedisException: MISCONF Redis is configured to save RDB snapshots, but is currently not able to persist on disk. Commands that may modify the data set are disabled. Please check Redis logs for details about the error. in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0