TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

PINK BABY GRL
PINK BABY GRL
Blog
15.12.2021.

PINK BABY GRL

Përshëndetje, miq! Shpresoj t’ju kem munguar.

Këtë herë jam frymëzuar nga koleksioni i ri i Nike, i cili më impresionoi. Edhe pse ishte shumë e vështirë për të vendosur, pas një kërkimi të gjatë të modeleve në internet, për herë të parë vendosa t'i jap një shans modelit REACT VISION. Këto atlete janë një magji e pastër! Aq komode dhe goditëse, me shumë detaje të vogla, sa sa herë i shikoj, shoh diçka të re që më emocionon. Mund t'i kombinoni me ngjyra të ndryshme dhe të përshtateni në stile krejtësisht të ndryshme. Unë endem gjithmonë nga sportive në elegante, ndaj është e rëndësishme për mua që të vesh atletet e mia të reja të preferuara në çdo rast, pa u menduar shumë.

Nike po bën atë që bën më së miri - duke kombinuar dy modelet dhe teknologjitë e saj të suksesshme. Dhe rezultati është Nike React Vision. Këto atlete gjeniale do t'ju frymëzojnë plotësisht - nga dizajni te rehatia. Me Nike React Vision, Nike eksperimenton dhe luan me shumë ngjyra, forma dhe materiale, të cilat krijojnë një pamje unike që nuk është parë kurrë në asnjë atlete.

Veshjet casual si dhe tutat sportive nga koleksioni Essential janë pjesë të jashtëzakonshme, të cilat duhet të jenë pjesë e çdo gardërobe në sezonin e ardhshëm. Do t'ju japë shumë hapësirë (të cilën unë e adhuroj) dhe me rehati maksimale, sigurisht që do të bie në sy në turmë (veçanërisht nëse vendosni për ngjyrat që kam zgjedhur). Për shkak të materialit të butë dhe të ngrohtë, nuk mund të ndahesha prej tij.

Unë (sigurisht) e kompletova veshjen me një xhup të ngrohtë Nike dhe një çantë me të cilën jam e sigurt se mund të paketoni gjithçka që ju nevojitet brenda një dite. Dhe kur i kombinoni të gjitha këto, padyshim që merrni një veshje shumë të fuqishme.

Këto dhe shumë modele të tjera atletesh dhe tutash mund t'i gjeni në dyqanet Buzz ose mund t'i porositni online. Deri në takimin e radhës ju uroj shumë shëndet dhe dashuri.

Puthje dhe përqafime,

 @ivanavujoseviic

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm