në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pranvera në Nike
Pranvera në Nike
Blog
09.03.2022.

Pranvera në Nike

Hi Buzzers!

Unë quhem Nina Retar dhe kam përgatitur sërish një blog të ri për ju.

Nike Huarache është një model legjendare, i cili sapo festoi 30 vjetorin e tij. E pash për herë të parë modelin në fillim të adoleshencës kur pashë The Prince of Bel-Air, ku Will Smith tronditi rrjetin me modelin e ri Nike.

Fillimisht të dizajnuara për të mbretëruar në garat e vrapit, ato gjithashtu kanë pushtuar rrugët me kalimin e viteve dhe kështu janë bërë të njohura edhe në mesin e adhuruesve të kulturës së atleteve. Përveç formës së tyre unike, ato shquhen edhe me kombinimet e tyre të ngjyrave. Kjo atlete është projektuar për t'iu përshtatur këmbëve si një çorape, ideale për vrapim. Prandaj, atletet janë gjithashtu jashtëzakonisht të lehta dhe minimaliste me teknologji të veçantë. Slogani origjinal i tyre është 'a i ke përqafuar këmbët sot?' e cila përshkruan në mënyrë të përkryer përshtatjen e atleteve në të cilat ndiheni të sigurt dhe gati për çdo gjë. Me kalimin e viteve, atletet janë zhvendosur edhe në fushën e basketbollit, duke treguar universalitetin e tyre.

Pavarësisht se atletet janë të dizajnuara si një model sportiv, Nike Huarache është gjithashtu i shkëlqyeshëm për t'u kombinuar me trendet e modës. Zgjodha Nike Huarache për ta kombinuar  me një veshje pranveror ku mbizotëronte ngjyra e bardhë dhe rozë. Por, sigurisht që kombinimet janë të pafundme dhe sipas dëshirës suaj.

Atletet Nike Huarache i gjeni në dyqanet BUZZ. E disponueshme ashtu si për femra, meshkuj dhe fëmijë. Padyshim një hit i ri pranveror! Çdo lloj modeli që dëshironi është shumë afër jush në dyqanet Buzz ose online.

Deri herën tjetër,

Nina

 

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm